ضدعفونی کننده یوماسیل

ضدعفونی کننده یوماسیل

پیشنهاد شگفت انگیر

قوی تر از الکل

محلول ضدعفونی کننده یوماسیل
با کلیک بر روی دکمه زیر به صفحه خرید هدایت می شوید

رفتن به صفحه ی محصول
iPad Pro Offer

“ضدعفونی کننده یوماسیل در اخبار”

 

به نام پرودگاری که تمامی نعمت ها از آن اوست. هم او که واکنش های مثبت بندگانش را در آزمایشات سخت بی پاسخ نمی گذارد.مردم دنیا چندی است گرفتار ویروس کرونا شده اند، ویروسی که هر لحظه جان هزاران انسان بی دفاع را تهدید می کند. بله شاهدیم چگونه انسان پیشرفته قرن بیست و یکم در برابر موجودی میکروسکوپی زانو می زند ولی اشرف مخلوقات از حرکت باز نمی ایستد و بیش از هر زمان دیگر نیاز خود را به حرکت و تلاش و تغییر برای گریز از وضع موجود احساس می کند.

شاید در این برهه از زمان که شیوع ویروس کرونا موجب ایجاد ترس و نگرانی در بین مردم عزیز شده است پیدا کردن مایع ضدعفونی کننده که هم ضدعفونی کننده دست باشد و هم ضدعفونی کننده سطوح و در عین حال از مواد اولیه مرغوب و با کیفیت تولید شده باشد کمی دشوار باشد.

موسسه چهارده به عنوان یکی از عرضه کنندگان محصولات فردای سروش ایرانیان به شما اطمینان می دهد، مایع ضدعفونی کننده یوماسیل از چنین ویژگی هایی برخوردار است. افزون بر این الکل پایه نبودن این محلول از خشکی پوست شما جلوگیری می کند.

موسسه چهارده این افتخار را دارد که با پخش گسترده ی کالا و خدمات و در حال حاضر مایع ضدعفونی کننده ی مرغوب و باکیفیت یوماسیل به کمک هم میهنان عزیز خود بشتابد.

مایع ضدعفونی کننده دست و سطوح یوماسیل بر خلاف برخی ضدعفونی کننده های موجود در بازار  محلولی برپایه نانو سیلور است.

“معرفی محصول نانوآنتی باکتریال یوماسیل”

مایع ضد عفونی کننده یوماسیل مبتنی بر نانو سیلور و دارای تاییدیه از آزمایشگاه میکروبیولوژی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی در سال 1394 است.
این مایع با برخورداری از نانو ذرات نقره به سیتوپلاسم ویروس نفوذ کرده و باعث انعقاد سیتوپلاسم ویروس شده و مانع از فعالیت آن می شود.
ضمن این که ذرات نانومتال با ابعاد کمتر از 10 نانو متر تاجک های ویروس کورونا را اشغال می کند و چسبندگی تاجک ها را مختل می کند.
اثر بخشی نانومتال ها در حدی است که در حال حاضر استفاده از نانونقره به عنوان یکی از پایه های اساسی برای تولید داروی ضد کورونا در کشورهای پیشرفته مطرح است.
گفتنی است در محلول یوماسیل برای از بین بردن کامل ویروس از چند نوع ضد عفونی کننده دیگر نیز استفاده می شود.
شرکت فردای سروش ایرانیان که در سال 97 موفق به اخذ مجوز واحد فناوری در حوزه ی مواد شیمیایی پیشرفته از پارک علم و فناوری دانشگاه تربیت مدرس شده است، پیشرو در تولید مواد ضدعفونی کننده خانگی مبتی بر نانوسیلور است.
دوز نانوسیلور مصرفی برای پاک کننده های بهداشتی دست و سطوح متفاوت است.
البته استفاده از محصولات ضدعفونی کننده دست برای سطوح مانعی ندارد ولی برای ماندگاری بالاتر اثر ضدعفونی کنندگی بر روی سطوح، محصولات ویژه ی سطوح نیز به صورت تخصصی تولید می شود.

ویروس کرونا چیست ؟

در ادامه می توانید علاوه بر آشنایی با شرکت فردای سروش ایرانیان و نحوه ی تهیه ی مایع ضد عفونی کننده یوماسیل، با ویروس کرونا، علائم ویروس کرونا، آیا اینکه ویروس کرونا درمان دارد و همچنین اینکه ویروس کرونا تا کی ادامه دارد و اصلا اینکه آیا ویروس کرونا چیست بیشتر آشنا شوید

ویروس کرونا نوع جدیدی از ویروس است که گونه های مختلفی دارد، برخی از ویروس های کرونا، انسان را درگیر بیماری کرده و برخی دیگر گریبان گیر حیواناتی مانند، خفاش ، شتر و گربه می شود. در اصل به ویروس کرونا ، بیماری 2019 (COVID-19) می گویند ، که اولین بار در ووهان چین شناسایی شد. CO مخفف کرونا ، VI مخفف ویروس و D مخفف بیماری می باشد که در حقیقت از خانواده های ویروس‌هایی همچون سارس (سندروم تنفسی حاد) و همچنین سرماخوردگی می باشد که علائم ویروس کرونا ، شباهت بسیار زیادی به آنان دارد. ویروس کرونا از جنس لیپید است که به معنای چربی می باشد و مواد نانو سیلور موجود در ضدعفونی کننده دست صورت و سطوح یوماسیل می تواند ذرات چربی را از بین ببرد.

علائم ویروس کرونا ، ویروس کرونا درمان دارد؟

همانطور که گفته شد، علائم ویروس کرونا شباهت بسیاری به علائم سرماخوردگی و سارس دارد، مانند تب، سرفه و تنگی نفس و عفونت ریه دارد و در موارد خطرناک تر گاهی موجب مرگ می شود ، همچنین تا کنون درمان ویروس کرونا کشف نشده است اما می توان با پیشگیری درست به جای درمان ویروس کرونا از ابتلا به این بیماری واگیردار که به سرعت در حال پخش است جلوگیری کرد.

فردای سروش ایرانیان

مایع ضدعفونی کننده یوماسیل بر پایه مواد نانو ساخته شده است که سازگازبا پوست دست بوده و به این دلیل که فاقد متانول و فرمالین بوده هیچ گونه عوارضی پس از مصرف بر خلاف سایر ضدعفونی کننده های مشابه ندارد ،حاوی نرم کننده و مرطوب کننده پوست دست بوده و همچنین برای سایر سطوح نیز قابل استفاه است، مایع ضدعفونی کننده یوماسیل مناسب مراکز بهداشتی و پر جمعیت بوده و از بین برنده ی 99 درصد انواع ویروس ها و باکتری ها می باشد.

 

جواز نمایندگی پخش ضدعفونی کننده یوماسیل

محصول شرکت فردای سروش ایرانیان

 

category
category
category
category
پیشنهاد شگفت انگیر

قوی تر از الکل

محلول ضدعفونی کننده یوماسیل
با کلیک بر روی دکمه زیر به صفحه خرید هدایت می شوید

رفتن به صفحه ی محصول
iPad Pro Offer